برندها

فروشگاه سرام آرا، نماینده برندهای معتبر شرکتهای تولید کننده محصولات کاشی و سرامیک

رویال گرانیت (استخری و دکوراتیو)

فـن آوري پیشرفته، نوآوري و طرح هاي بديع اين امکان را براي رويـال گرانيت فـراهم آورده است که با گرد آوري چنين مجموعه اي متنوع، شما را بـراي پوشـش و تزئين کيفي، زیبا و ماندگار فضاي مورد نظرتان توانمند سازد.
رويال گرانيت نوعي سنگ مصنوعي از جنس کوارتز است. بدليل ميکرونيزه بودن ذرات و يکنواختي ماتريس، رويال گرانيت داراي ويژگي هاي منحصر به فردي می باشد که آنرا نسبت به کاشي و سنگ، شیشه و سراميک هاي متداول بسیار متمايز ساخته و کاربرد آن را حتي در شرايط بسیار سخت محيطي، بدون کوچکترین خدشه ای امکان پذير مي گرداند.
علاوه بر این، بدليل تنوع سايز و رنگ و کيفيت بالا، همچنين امکان سفارشي نمودن تـوليد محصول بر اسـاس طـرح ارائـه شده، استفـاده از رويال گرانيت براي کـليه کاربردهاي داخل و خارج ساختمان (کف، سقف، بدنه) امکان پذير است.
برای ساختمانها و اماکن عمومی همچون فرودگاه ها و ایستگاه های مترو، همچنین سایر پروژه های شهری و عمرانی، کمتر محصولی را می توان یافت که همچون رویال گرانیت، خواسته های طرح (زیبایی، استحکام و ماندگاری با قابلیت تمیز شدن بسیار بالا) را بخوبی برآورده نماید.

مشاهده لیست کاشی های برند رویال گرانیت (استخری و دکوراتیو)

http://royal-granit.com

رویال گرانیت استخری دکوراتیو موزاییک سرامیک استخر کاشی شیشه ای محصولات کاشی کاشی استخری موزاییک استخری سرامیک استخری سرامیک شیشه ای

موزائیک شیشه ای روکارنو

شرکت سرام آراکویر که از سال ۱۳۸۵ کار خود را در زمینه پخت سوم کاشی و ‌سرامیک آغاز نموده بالغ بر چهار سال است که اقدام به تولید و عرضه شیشه های موزاییکی با برند روکارنو در ۲۳ نمونه قالب چیدمان و در ضخامته ای 4، 6 و 8 میل و با استفاده از متریال های مختلف از جمله رزین و ورق طلایی و نقره ای و پوشش های طلا و نقره و طرحهای پارچه نموده است بطوریکه به عنوان اولین و تنها تولید کننده همزمان رزین و شیشه های کوتینگ و طرح پارچه توانسته بالغ بر ۱۰۰۰نمونه کار لوکس در سایز و رنگ و چیدمان های مختلف برای مصارف استخر، سونا و جکوزی - بین کابینتی، سرویس بهداشتی، لابی هتل، تی وی و اتاق خواب تولید و عرضه نماید.

مشاهده لیست کاشی های برند موزائیک شیشه ای روکارنو

http://MitraTile.com

موزائیک روکارنو روکارنو سرامیک استخری کاشی استخری موزاییک شیشه ای سرامیک شیشه ای سرامیک شیشه ای موزاییک استخر کاشی شیشه ای کاشی